CMSPortletLeasing.$cloned.Content.10

Bucuresti

Sediu central


View Larger Map

Raiffeisen Leasing IFN S.A.
Adresa: Calea Floreasca nr. 246 D
By Tower, et. 6, sector 1, Bucuresti, cod postal 014476
(intrarea din Strada Barbu Vacarescu)

Telefon: 021 306 44 44, 021 365 32 96
Fax: 037 287 99 88
Email: office@raiffeisen-leasing.ro
Program de lucru: luni - vineri, 9.00 - 17.30.

Leasing pentru IMM-uri si persoane fizice

Andreea Ilie - Relationship Manager
Mobil: 0729 200 900
Telefon: 021 365 32 22
Email: andreea-florina.ilie@raiffeisen-leasing.ro
Georgiana Ceaus - Relationship Manager
Mobil: 0726 555 761
Telefon: 021 365 32 97
Email: georgiana.ceaus@raiffeisen-leasing.ro
Miruna Stanoiu - Relationship Manager
Mobil: 0730 012 525
Telefon: 021 365 32 17
Email: miruna.stanoiu@raiffeisen-leasing.ro
Daniela Popescu - Relationship Manager
Mobil: 0731 497 486
Telefon: 021 365 32 12
Email: daniela-g.popescu@raiffeisen-leasing.ro
Mihai Pinisoara - Relationship Manager
Mobil: 0731 844 944
Telefon: 021 365 32 13
Email: mihai.pinisoara@raiffeisen-leasing.ro

Leasing pentru corporatii si proiecte imobiliare

Alina Stoicescu - Relationship Manager
Mobil: 0724 515 547
Telefon: 021 365 33 28
Email: alina.stoicescu@raiffeisen-leasing.ro
Madalina Mircioiu - Relationship Manager
Mobil: 0730 074 179
Telefon: 021 365 32 10
Diana Creanga - Relationship Manager
Mobil: 0728 999 002
Telefon: 021 365 32 18

Parteneriate (furnizori si dealeri)

Elena Constantinescu - Vendor Manager
Mobil: 0726 694 257
Telefon: 021 365 32 09

Asigurari si asistenta in caz de dauna

Constantin Cojocaru - Senior Broker
Mobil: 0728 088 841
Telefon: 021 365 33 61